EP, The MAG Showcase a co dalšího nám Forgen prozradil?

11.02.2020

Náš tým Stay Alive se vyrazil podívat na akci, kterou pořádali kluci z Revolt Entertainment. Akce s názvem Konec pololetí se konala 31.1 v Karlovarskym klubu Brooklyn. Účinkovali tam Forgen z The Mag a taky Ca$hanova Bulhar. Právě s DJem Forgenem jsme stihli udělat krátkej rozhovor, tak čti dál, jestli se chceš dozvědět něco více o jeho hudební kariéře, oblíbenejch albech a nebo připravovaných akcích.

Ahoj. Víme, že chystáš novou skladbu, můžeš nám k ní něco říct ?
-Můžu ti říct, že to nebude jen jedna skladba.

Tak to jsi mi přihrál rovnou na další otázku. Co chystáš v tomto roce ?
-Hele, mám to tak dělaný, že 2.2. jsem oznámil datum, kdy bude jako něco. Víceméně bude to info který tak trošku navazuje na to, že 14.2. dělám ve svým rodným městě Prostějově docela velkou akci, je to poprvý v kulturáku, dělali jsme s mým dobrým kamarádem Indigem warm up 25.12. kam přišlo třeba 320 lidí z toho 280 platících a bylo to v pohodě na Prostějov kde zrušili klub a už tam nic nebývá. A řekl jsem rovnou i tam, že 14.2 pronajmu Kascentrum, což je takový společenský dům, kam se vleze tak 1000 lidí, a hodlám tam dělat The MAG Showcase, kam mám pozvanýho Smacka, Pridenyyyho,Redzeda,AstralKida22, Darewina a řešíme i další hosty. Ale hlavně proč to dělám je protože tam chci releasenout EPčko. To EPčko je dělaný tak, že jdu z toho klidnýho, probudíš se, něco děláš, jsi v chillu a postupně to jde do takový exprese, kdy máš kalbu kde se zkalíš a nic si nepamatuješ. Je to takový to co hraju po půlnoci, takže baseline, electronic, basehause. Nakonec to zakončí Pepisův trošku drillovej beat. Jinak jsou tam tři producenti Pepis, Cyper Sound a Bondyfan.

Jaký bylo tvoje nejoblíbenější album 2k19?
-Podívám se ti, ale myslím si, že si to budu i pamatovat, hodně se mi líbilo, co vydal Ca$hanova Bulhar v prosinci, hodně mě to bavilo a i co vydal Darewin bylo super. Yzovo album, spousta lidí říká že nevim nevim, ale mě se to docela líbilo. A ten Sheen je prostě dobrej. Ale jinak ze zahraničí vydal SAINt JHN album, kterým mě po dlouhý době velmi překvapil.

Co říkáš na nový album od Eminema? -Hele já jsem slyšel jedinej track co má s Juice Wrldem. Viděl jsem i klip hned jak to vyšlo, pustil jsem si to hlavně kvůli němu (Juice Wrldovi). Jestě znám možná tracky který vyšly předtím, ale nepouštěl jsem si to celý, ikdyž to mám v knihovně.

Na co se chceš v budoucnu víc zaměřit ? Na herectví nebo DJing?
-Hej právě, že ani na jedno z toho asi. A je to kvůli tomu ,že když jsem hrál na akcích tak jsme vždycky hrávali například někde v klubu, a byl tam nějakej týpeček přede mnou a já jsem pak hrál úplně v tom stejným klubu o dva měsíce pozdějš a ten týpeček mi taky dělal support. On hrál přede mnou a najednou zahrál třeba 9 tracků, který jsem hrál i já. A jako co teďka budu dělat? No tak zahraju jiný tracky, nemůžu zahrát to stejný, a jako sralo mě, že jsem to chtěl zahrát a nemohl jsem protože se nebudeme opakovat.Pak jako přišel ten nápad,že když si uděláš něco svýho tak to má tu největší hodnotu, a když to zahraješ ty, tak je jedno jestli to hrál někdo před tebou, nebo po tobě. Když to zahraješ ty,t ak to je to nejvíc co může být.

Máš někoho méně známýho ,kdo si myslíš, že by si zasloužil big up?
Jojo, mám hodně oblíbenýho interpreta, je to můj kamarád z Brna. Byl s náma už i několikrát na akcích. Jmenuje se Carlo, ale není to ten Karlo z Milion +. A on dává celý anglicky ikdyž je to čech, víš co. Redzed mu dělal nějakou produkci a fakt sype, má i takovej ten sluch, že ho slyšíš a je to dobrý. Hrozně bych si přál aby v 2020 vydal aspoň 2 tracky, a když budu mít tu možnost, tak mu určitě pomůžu.
Nás to velmi zaujalo, a co tebe ? Můžeš se u nás těšit na spousty dalších rozhovorů. Tak nás sleduj IG a jiných sociálních sítích.

Autor: JoeyG