Začátky

Nápad vytvořit vlastní brand oblečení přišel zčista jasna

Veřejné akce

Stay Alive fest - Sokolov

Akce pořádaná v létě 2018 byla pojata jako závody v BMX a Skateboardingu na skateparku ve městě Sokolov. Začínalo se od 12:00 a za celý den se stihli závody v obou kategoriívh a finále. Lidé se zde mohli občerstvit nebo si dát točené pivo. Na závěr večera přímo na skateparku vystoupil raper Darevin ze skupiny Tusy.


Konec pololetí 2020 - Karlovy Vary

Na začátku roku 2020 jsme společně s Revolt Enterteinment pořádali akci s názvem "konec pololetí" která se konala v Karlovarském klubu Brooklyn. O zábavu se zde postaral DJ Forgen z The Mag se svým DJ setem a na závěr večera zde vystoupil Ca$anova Bulhar.


Vlastní výroba

Na začátku roku 2020 jsme se rozhodli pustit se do nelehké výzvy. Tou výzvou byl vlastní potisk, který jsme do té doby nechávali dělat externí firmou. Při volbě technologie, kterou bychom provozovali, jsme zvolili sítotisk. Sítotisk je nanášení barvy na textil přes takzvané "síto" na kterém je šablona s motivem. Tuto technologii jsme volili kvůli její relativní nenáročnosti na provoz a údržbu a také kvuli kvalitním výsledkům a širokému využití.

Naše vize

S naším týmem máme velké plány. Naší snahou do budoucna bude podporovat různé sportovní akce a adrenalinové sporty a podporovat všemi dostupnými prostředky propagaci těchto sportů a mladých telentovaných sportovců. Zároveň se budeme snažit pořádat i vlastní veřejné akce podobného typu, jako jsme pořádali už dříve (viz. články před tím).

Kontaktujte nás!

pokud Vás naše tvorba zaujala a chcete navázat spolupráci, nebo máte nějakou otázku, neváhejte nás kontektovat na našich sociálnch sítích (preferujeme komunikaci přes Instagram).

Instagram: @stayalive.clothing

Facebook: Stay Alive clothing

E-mail: ingo@stayaliveclothing.cz